170630 ms narozeninove oslavy 004Naše další narozeninové oslavy...

170629 ms rozlouceni s predskolaky 001Rozloučení s předškoláky se již tradičně konalo na obecním úřadě. Paní místostarostka Mgr. Hedvika Bidlová promluvila k dětem. Každý z dětí se podepsal a jejich maminka jim odzvonila ukončení docházky do MŠ. Děti byly pasovány na školáky. Paní ředitelka G. Pospíšilová také odzvonila budoucím školákům začátek školní docházky.

Domů děti odcházely s kytičkou a malým dárkem pro radost.

170623 ms sportovni dopoledne 001To se nám to dopoledne vydařilo! Deváťáci pro nás připravili sportovní dopoledne. Vyzkoušeli jsme si běh, hod kriketovým míčkem a skok do dálky z místa. Odměnou všem za velké výkony byla sladká odměna.

170609 ms oslava 001Tak to je naše oslava Akademie. Děti si za svůj výkon zasloužily velkou odměnu – přípitek a nanuk. Aby to ale nebylo líto mladším dětem, menší nanuk dostaly také.

170601 ms muzicirovani 001Svátek MDD jsme oslavili hudebním pořadem od D. Čemusové „Já jsem muzikant“. Děti si zatancovaly, zazpívaly při lidových písních Avignon, Kalamajka a Tluče bubeníček. Jednotlivé hudební nástroje zahrály ukázky známých děl autorů vážné hudby – W. A. Mozarta, J. S. Bacha, M. Ravela a A. Dvořáka. Muzicírování se nám všem líbilo a těšíme se na další setkání s písní.

170530 ms skolni vylet 024To byl ale „super“ výlet! Na zámku Sloupno jsme se vše dozvěděli o pirátech a zažili pirátské dobrodružství. Děti se zapojily do vázání uzlů, zkusily si, jak se „drhne“ paluba, podávaly důležité potraviny… „Pranýř“ ale vyzkoušel jen někdo. Domů si každý odvezl vlastnoručně vyrobenou pirátskou čepici a diplom. Na zpáteční cestě všem chutnala zmrzlina z Konecchlumí.

170529 ms sportovni hry 024Předškoláci si zasportovali na hřišti na Gotthardu v Hořicích.

170526 ms divadelko bublifuk 001To byla ale namyšlená princezna! Ještě, že to všechno dobře dopadlo. Pohádku nám přijelo zahrát divadélko Bublifuk.

© 2016 Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř, Školní 315, Ostroměř, tel.: 493 691 225, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.