Přejeme všem krásné Vánoce a hodně zdraví do nového roku.

171222 ms vanocni prani 012

171218 ms e liska 016To byla nádhera! Hladit si opravdové malé liščátko! Ten kožíšek!

Dozvěděli jsme se, že se jmenuje Mia, je jí 16 měsíců, má 5 sourozenců a pán jí má u sebe od narození.

171208 ms vanocni dilna 011Letos se ve školce konala vánoční dílna. Přišli mezi nás maminky, tatínkové, babičky i dědeček. Společně s dětmi vyráběli vánoční svícen. Všem se opravdu moc povedl. Zpěvem vánočních a čertovských písní děti vytvořily krásnou vánoční atmosféru.

171208 ms muzicirovani 010Zpestřením vánoční dílny bylo muzicírování s paní Dagmar Čemusovou s pořadem „Putování za Betlémskou hvězdou“. Děti se v něm dozvěděly vše, jak to bylo s „Jéžíškem“. Zážitek byl úžasný a těšíme se na další setkání.

171205 ms nase nova vyzdoba 002Předškoláci nám vyzdobili okna i dveře zimní výzdobou.

171204 ms navsteva certu 001I letos mezi nás přišel Mikuláš s čerty a andílky. Dozvěděli jsme se, jak to v „pekle“ chodí. Čerti nám zatancovali a ukázali, jak lenoší. Našly se i děti, které se čertíků vůbec nebály. Dokonce si na ně i sáhly. Všem jsme zazpívali naše vánoční písničky. Nechybělo ani společné foto a sladká nadílka.

171201 ms vanocni stolovani 005Opět nás navštívila paní Radka Drobná. Děti se seznamovaly jak správně stolovat, chovat se v restauraci a dokonce si nazdobily krásný vánoční stůl.

171124 ms mlsna opicka 002Tentokrát nám divadlo „Bublifuk“ zahrálo pohádku „O mlsné opičce“, kterou začal bolet zoubek od mlsání bonbónů. Děti se také dozvěděly, že čištění zoubků se opravdu vyplatí.